İzmir Tavuklu Pilav Firmaları

Yaklaşık 35 yıllık pastacılık ve tatlıcılık sektöründe edindiği deneyimiyle Gürbüz Usta, oğullarıyla birlikte 2000 yılında Lokmacı Gürbüz adıyla seyyar lokmacılık sektörüne hızlı bir giriş yapmışlardır. İzmir lokma yapımı dışında özel günlerde tavuklu pilav da yapmakta ve dağıtmaktadır.

 

İzmir Lokma Firmalarında Dikkat Edilecek Unsurlar

Lokmacı Gürbüz, geçmişten günümüze gelen hayır amaçlı yapılan eylemlerden olan tavuklu pilavları son derece hijyen ortamda titiz şekilde yapmaktadır.

En kaliteli malzemelerle yaptığımız tavuklu pilav İzmir tavuklu pilav firmaları arasında en lezzetli ve tadı damakta kalan bir pilavdır.

 

Kişi sayısına göre verilen siparişe göre hazırladığımız tavuklu pilavımız düğün, sünnet töreni, mevlit, iş yeri açma gibi tüm hayır işlemlerinizde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Pilav yapmak kolay gibi görünse de yüzlerce kişiye yapılan pilavın kıvamını tutturmak ve tane tane olmasını sağlamak ustalık gerektiren bir iştir. Düğün, mevlit ve hayır işlerinizde pilav yaptırmak istediğinizde iyi bir tavuklu pilav firmasıyla iletişime geçmeniz misafirlerinize güzel ve lezzetli bir pilav ikram etmeniz anlamına gelecektir. İnsanların damağında lezzetli bir tat bırakmak ve onların en içten hayır dualarını almak hayır yaptırmanın ana amacıdır.

Biz alanında usta ekibimizle yaptığımız pilavın lezzetli olduğuna inanıyor ve bunu siz değerli müşterilerimize müşteri ilişkilerini ön planda tutarak göstermeye çalışıyoruz.

Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan zevk duyacağımıza emin olabilirsiniz.